PARTNERS

PARTNERS

Sony Music

Çıkış Tarihi: 2014-09-11, Tür:

ALBÜM AÇIKLAMASI

11 Ağustos’ta Instagram sayfasında albümünü müjdeleyen Barbra Streisand’ın “Partners” albümünde Andrea Bocelli, Michael Bublé, Kenneth ‘Babyface’ Edmonds, Jason Gould, Josh Groban, Billy Joel, John Legend, John Mayer, Lionel Richie, Blake Shelton, Stevie Wonder gibi birbirinden değerli vokallerin yanı sıra Rock’n Roll Kralı Elvis Presley ile de sanal bir düet yer alıyor.

Efsanevi Sanatçının 10 Yıllık Süreç İçerisinde Yayınladığı 12 Şarkıdan Oluşan İlk “Düet” Albümü “Partners”da Streisand’ın klasikleşen şarkıları seslendiriliyor.
https://www.youtube.com/watch?v=WKNHrXLsbko&list=UUzSMLQdgZwTE4emG7teJ5lw

Barbra Streisand’ın yeni albümünün baş prodüktörlüğünü Barbra Streisand’ın yanı sıra Jay Landers üstlenirken; prodüksiyonda ayrıca ‘Babyface’ ve Walter Afanasieff’ın adı da dikkat çekiyor.

Müzik dünyasında “Tüm Zamanların En Çok Satan Kadın Sanatçısı” olarak görülen Barbra Streisand aynı zamanda “Tüm Zamanların En Çok Satan 10 Sanatçısı” listesinde ise tek kadın sanatçı olarak başarısını kanıtlıyor. Albümdeki Elvis Presley düeti ise bu başarıya bir gönderme olarak düşünülmüş.

51 altın, 30 platin ve 13 multi-platin plak ödülü olan Barbra Streisand’ın 2 Oscar, 10 Altın Küre, 8 Grammy ve de 1970 Tony Ödüllerinde “10 Yılın En İyi Sanatçısı” gibi birbirinden prestijli ödülleri bulunuyor.

Sony Music etiketiyle ülkemizde de yayınlanacak olan “Partners” albümü şimdi iTunes’ta ve Spotify’ın destekleriyle “Power Love”ın internet sitesinde!

 

PARTNERS

1)  It Had to Be You (with Michael Bublé)
2)  People (with Stevie Wonder)
3)  Come Rain or Come Shine (with John Mayer)
4)  Evergreen (with Babyface)
5)  New York State of Mind (with Billy Joel)
6)  I'd Want It to Be You (with Blake Shelton)
7)  The Way We Were (with Lionel Richie)
8)  I Still Can See Your Face (with Andrea Bocelli)
9)   How Deep Is the Ocean (with Jason Gould)
10)  What Kind of Fool (with John Legend)
11)  Somewhere (with Josh Groban)
12)  Love Me Tender (with Elvis Presley)

Paylaş: