MÜZİK HABERLERİ

CUM

27 MAY

BOB DYLAN'IN YENİ ALBÜMÜ "FALLEN ANGELS" TÜM MÜZİK MARKETLERDE!

BOB DYLAN'IN YENİ ALBÜMÜ

Efsanevi müzisyen Bob Dylan'ın yeni stüdyo albümü "Fallen Angels" yayınlandı. Günümüzün en saygıdeğer ve etkili bestecilerinin imzasını taşıyan 12 şarkıdan oluşan albüm aynı zamanda Dylan'ın eşsiz vokalist, aranjör ve lider yönünü gözler önüne seriyor. Jack Frost'un prodüktörlüğünü üstlendiği "Fallen Angels", sanatçının 2015'te yayınladığı "Shadows In The Night" albümünden bu yana yayınladığı ilk albüm ve aynı zamanda sanatçının kariyerinin 37. stüdyo albümü olarak dikkat çekiyor.

Hollywood'taki Capitol Stüdyoları'nda kaydedilen albümde Dylan'ın seçkisi olan Johnny Mercer, Harold Arlen, Sammy Cahn ve Carolyn Leigh gibi müzisyenlerin şarkıları dikkat çekiyor. Toplam 12 şarkıdan oluşan albümden yayınlanan ilk şarkı "Melancholy Mood" olurken, "Young At Heart", "All The Way", "All Or Nothing At All" ve "It Had To Be You" şarkıları da albümde dikkat çeken şarkılar arasında yer alıyor.

125 milyondan fazla albüm satışı bulunan efsanevi müzisyenin 2015 tarihli bir önceki albümü Shadows In The Night, 17 ülkede Top 10 listesine girerken; İngiltere, İrlanda, İsveç ve Norveç'te ise 1. sıraya kadar yükselmişti.

Paylaş: