MÜZİK HABERLERİ

PRŞ

4 AĞU

BRITNEY SPEARS'TAN YEPYENİ ALBÜM "GLORY"

BRITNEY SPEARS'TAN YEPYENİ ALBÜM

Dünyaca ünlü pop yıldızı Britney Spears, 26 Ağustos'ta yayınlanacak yepyeni albümü "Glory"i müzikseverlere duyurdu. Bugün iTunes'ta ön-siparişe açılan albümün tanıtımını ilk kez Jimmy Kimmel Show'da gerçekleştirecek olan ünlü yıldız, US Weekly, Idolator, Spin, Pitchfork ve daha pek çok mecra tarafından şimdiden övgü dolu yorumlar aldı.

 

Grammy ödüllü sanatçı Britney Spears, Mayıs ayında Billboard Music Awards'ta hit şarkılarından oluşan canlı performansıyla iddialı bir şov gerçekleştirerek Vanity Fair, Billboard, Rolling Stone gibi önde gelen mecralar tarafından tam not aldı. Ödül töreninden yeni bir "Millenium Ödülü" ile ayrılan ünlü yıldız, kariyerindeki başarıları arasına bir yenisini daha ekledi.

 

Müzik dünyasının en çok konuşulan ve en başarılı isimlerinden biri olan Britney Spears, listeleri altüst eden hit şarkıları ve bu zamana kadar yayınladığı albümleriyle dünya çapında 100 milyonu aşkın satış yakalayarak pop müziğin en önemli isimlerinden biri haline geldi. Kariyerine sayısız ödül sığdıran ünlü yıldızın yayınlandığı anda Billboard Top 200'de #1. numaraya yerleşen 6 albümü bulunuyor.

Paylaş: